Facebook
Meklē iespaidiem bagātu dāvanu?

„Lieliska dāvana” veikalā atradīsi aizraujošas dāvanas visos dzīves svētkos un visās dzīves situācijās! Uzņēmums nodarbojas ar sajūtu, emociju un piedzīvojumu dāvanu karšu un tirdzniecību visā Latvijā.

„Lieliska dāvana” piedāvā vairāk kā 1000 dažādas dāvanu idejas, vairākās kategorijās – SPA un skaistumkopšana, aktīvā atpūta, lidojumi un lēcieni, ūdens izklaides, restorānu piedāvājumi, kā arī romantiskas atpūtas idejas nedēļas nogalēm.

Šeit atradīsies 11 dažādus dāvanu koplektus - „Izklaide”, „Trakais piedzīvojums”, „Palutini sevi”, „Skaistumam un labsajūtai”, „Kārdinājums gardēžiem”, komplekts „Ģimene” un „Piedzīvojumu komplekts bērniem”,augstas klases komplekts „Lukss” un piedzīvojumu dažādības aptverošais „MIX”, kā arī romantiskais „Romantiska atpūta divatā” un trakulīgi – aizraujošais „Iespaidu virpulis”. Šajos komplektos vienuviet ir apkopoti vairāki piedāvājumi vienā summā – dāvanas saņēmējam atliek vien izvēlēties īsto un doties izbaudīt dāvanu.

„Lieliska dāvana” mājīgajā veikaliņā var iegādāties tādas dāvanu kartes kā – Lidojums ar deltaplānu vai paraplānu virs Rīgas, Lēciens ar izpletni, Hotel Jūrmala SPA zonas baudīšana, Forum Cinemas kino apmeklējumus, Tarzāna un Mežakaķa piedzīvojumu parka apmeklējums, Lidojumus ar gaisa balonu, vindsērfinga un SUP dēļu aktivitātes..un vēl, un vēl, un vēl...

Ienirstiet neaizmirstamo un oriģinālo dāvanu pasaulē, tepat i/c Olimpia, pirmajā stāvā!

Phone: 29353959

Homepage:
www.lieliskadavana.lv

Cienijamie iepirkšanās centra Olimpia apmeklētāji

Centra otrajā stāvā , šobrīd notiek pārmaiņas , kuras turpināsies līdz februāra beigām!

Līdz 1.martam, otrais stāvs apmeklētājiem ir SLĒGTS!

Atvainojamies par sagadātajām neērtībām un uz tikšanos martā.

Managed by
BPT Real Estate
This website uses cookies. By continuing to use this website you are giving consent to cookies being uses.
Agree