Facebook
I/c Olimpia uzsākusi sadarbību ar RTU

I/c Olimpia uzsākusi sadarbību ar RTU

2009-10-02

Šī gada pirmās mācību nedēļas ceturtdienā i/c Olimpia apkārtnē norisinājās interesants pasākums 'Ķīpsalas ieņemšana” – studenti devās meklēt kontrolpunktus foto orientēšanās sacensību ietvaros. Šis pasākums ne tikai bija kā uzmundrinājums studentiem jauno mācību gadu iesākot, bet arī iezīmēja i/c Olimpia patstāvīgas sadarbības sākšanu ar blakus esošo Rīgas Tehnisko universitāti. “Pateicoties šai sadarbībai šogad RTU studentiem būs iespēja iegūt neskaitāmas atlaides i/c Olimpia, izmantojot savas studentu identifikācijas kartes, kas ir ļoti nozīmīgs atbalsts īpaši šajā ne būt ne vieglajā laikā studentiem,” norāda Rīgas Tehniskās Universitātes studentu parlamenta prezidents Artūrs Zeps.

Savukārt i/c Olimpia mārketinga vadītāja Jekaterīna Zilpauša atzīst, ka studenti ir vieni no iepirkšanās centra regulārākajiem apmeklētājiem un pircējiem, jo netālu no i/c Olimpia atrodas gan dažādas RTU fakultātes, gan RTU studentu dienesta viesnīcas.

“Tāpēc šķita gluži loģiski, ka septembris mūsu centrā bija studentiem veltīts mēnesis ar vairāku uz šo mērķauditoriju vērstu pasākumu sēriju – 3. septembrī notika foto orientēšanās sacensības, 10. septembrī pie mums bija “Studentu Paradīzes Drift party” ar mašīnu stumšanas sacensībām un drifta šovu, septembra ceturtā nedēļa pasludināta par ISIC kartes nedēļu, kad šīs kartes īpašniekiem bija iespēja piedalīties loterijā,” stāsta Jekaterīna Zilpauša. “Pateicoties iesāktajai sadarbībai ar i/c Olimpia šogad studentiem noteikti tiks dotas vēl daudzas iespējas dažādu pasākumu un pārsteigumu veidā,“ norāda Rīgas Tehniskās Universitātes studentu parlamenta prezidents Artūrs Zeps.

i/c Olimpia
Āzenes 5,
Rīga, LV-1048
tālrunis: + 371 67 065 602
e-pasts: info@olimpia.lv
darba laiks:
Olimpia 10:00 – 21:00
RIMI 9:00 – 22:00
Čili Pica 9:00 – 22:00
MyFitness:
I-IV 6:30-23:00
V 06:30-22:00
VI-VII 09:00-21:00
Ēkas pārvaldītājs
BPT Real Estate SIA
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu mājaslapas lietojamību. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat to izvietošanai Jūsu interneta pārlūkā.
Labi