Facebook
Mini moto šovs pie i/c Olimpia šo sestdien!

Mini moto šovs pie i/c Olimpia šo sestdien!

2010-05-10

Jau šo sestdien, 15.maijā, pie i/c Olimpia, Āzenes ielā 5 Rīgā visiem interesentiem būs iespēja vērot Mini moto šovu, jaunās motokrosa sportistu paaudzes sniegumu, apskatīt dažādu motociklu modeļus, izmēģināt „roku” moto braukšanā, kā arī aprunāties ar moto profesionāļiem par labākiem risinājumiem motociklu pārbūvē, pareizā un drošā braukšanā!

Papildus minētajām aktivitātēm pasākumā piedalīsies Latvijas Karsējmeiteņu Asociācijas pārstāvēta Latvijas Universitātes karsējmeiteņu komanda ar vairākiem priekšnesumiem un improvizētu modes skati, Ata Pāruma motoklubs, notiks Mežamāra moto darbnīcas nodarbības zem saukļa „Nāc un skrūvē!”, MX Junior Team veiklības brauciens, motocikla simulatora vadīšanas demonstrējums Streetbike Freestyle komandas izpildījumā un daudzas citas aktivitātes visas dienas garumā.

„Esam ļoti priecīgi, ka mums ir iespēja padarīt Rīgas iedzīvotāju brīvdienas krāsainākas – domāju, ka katrs tēvs gribētu parādīt savam dēlam leģendāro Indian motociklu vai unikālo Super 7 sporta auto. Šī ir laba iespēja kopā ar motoskolas instruktoriem uzzināt ko jaunu par piedalīšanos satiksmē ar rolleri. Šāda pasākuma apmeklējums ir lielisks veids, kā pavadīt sestdienu – pasākumā, protams, nav ieejas maksas!” – norāda i/c Olimpia direktore Zane Šulca.

Rūpējoties par mazajiem pasākuma apmeklētājiem, pie i/c Olimpia šajā dienā tiks uzcelta piepūšamo atrakciju pilsēta no LGK atrakcijas! Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja fotografēties pie visiem izstādītajiem objektiem, kā arī pārdesmit minūšu laikā saņemt gatavu foto.

i/c Olimpia
Āzenes 5,
Rīga, LV-1048
tālrunis: + 371 67 065 602
e-pasts: info@olimpia.lv
darba laiks:
Olimpia 10:00 – 21:00
RIMI 9:00 – 22:00
Čili Pica 9:00 – 22:00
MyFitness:
I-IV 6:30-23:00
V 06:30-22:00
VI-VII 09:00-21:00
Ēkas pārvaldītājs
BPT Real Estate SIA
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu mājaslapas lietojamību. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat to izvietošanai Jūsu interneta pārlūkā.
Labi