Facebook
Īsākais ceļš uz slaidu augumu

Īsākais ceļš uz slaidu augumu

2011-06-29

Palielini aktivitātes
Vasara jau rit pilnā sparā, bet vēl joprojām domājiet par to, kā izskatīsieties apspīlētā apģērbā vai pludmalē!? Esat gana daudz zvilnējuši uz dīvāna un skatījušies televizoru, ir laiks izkustēties. Sāciet ar fizisko aktivitāšu līmeņa palielināšanu. Pēc iespējas vairāk pārvietojieties ar kājām. Ja dodaties uz darbu ar sabiedrisko transportu, izkāpiet dažas pieturas pirms tam, un pārējo ceļu raitā solī ar labām domām noejiet ar kājām. Arī lifts šobrīd nebūs jūsu labākais draugs – kāpiet pa trepēm. Vakarā, kaut esat ļoti noguris, izejiet mazā pastaigā. Pēc šādas pastaigas ne tikai atbrīvosieties no kalorijām un ķermenis uzņems krietnu skābekļa devu, bet jūs aizmigsiet kā mazulis un saldā miegā nogulēsiet visu nakti.

Tāpat neaizmirstiet, ka jūsu problēmu var atrisināt no mājas vai darba netālu esošais fitnesa klubs, kas piedāvā plašu fizisko aktivitāšu programmu. Atkarībā no jūsu sagatavotības līmeņa, treneri noteikti ieteiks labāko veidu, kā iegūt ideālu augumu.

Ja jums nav sportiskās pieredzes, vai ir kādas veselības problēmas, noteikti būtu jākonsultējas ar profesionāli.

Koriģē ēdienkarti

Protams, neiztikt arī bez ēdienkartes koriģēšanas. No rīta un pusdienās ēdienkarte pat varētu nemainīties, toties vakariņās vajadzētu sākt pāriet uz dārzeņiem, augļiem, jogurtu vai citiem mazkaloriju produktiem.
Ja jāpasaka viena formula, kā tikt pie slaida auguma, tā ir gaužām vienkārša: patērē vairāk, uzņem mazāk! Ja pieturēsieties pie šīs formulas, ķermenis, lai kompensētu uzturvielu patēriņu, sāks izmantot iekšējās rezerves, un jūsu svars kritīsies.

Taču nekādā gadījumā nevajag badoties. Jums tas atņem ne tikai spēku un enerģiju, tas izjauc vielmaiņu.

i/c Olimpia
Āzenes 5,
Rīga, LV-1048
tālrunis: + 371 67 065 602
e-pasts: info@olimpia.lv
darba laiks:
Olimpia 10:00 – 21:00
RIMI 9:00 – 22:00
Čili Pica 9:00 – 22:00
MyFitness:
I-IV 6:30-23:00
V 06:30-22:00
VI-VII 09:00-21:00
Ēkas pārvaldītājs
BPT Real Estate SIA
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu mājaslapas lietojamību. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat to izvietošanai Jūsu interneta pārlūkā.
Labi